Sposoby montażu

Montaż - dystanse metalowe

Dystanse metalowe

Dystanse metalowe stosuje się do tabliczek. Są eleganckim wykończeniem dla każdej tablicy. Dolna część dystansu to tuleja montowana do ściany za pomocą kołka montażowego dobranego do rodzaju ściany (nie ma go w zestawie). Tablica zawiera w sobie otwory dobrane do górnej części dystansu, będącego elegancką nakrętką wkręcaną przez otwór w tablicy. Łączy ona w ten sposób sztywno tablicę do tuleji.           pobierz instrukcję
Montaż na klej

Montaż na klej

Najszybszy sposób montażu. Zobacz film przedstawiający ten sposób montażu.
Sugerujemy użycie kleju fixall firmy soudal w wersji hight tack lub turbo dostępny w naszym sklepie. Do każdego zestawu znaków większego niż 1 szt. dodajemy szablon montażowy, aby łatwiej ułożyć zestaw. Montaż klejem sprawdza się doskonale do każdej powierzchni i uważamy go za najlepszy sposób dla prostych numerów domów lub nazw ulic złożonych z osobnych znaków.
Klej dostepny jest w dziale "akcesoria".           pobierz instrukcję
Montaż - znaki samoprzylepne

Samoprzylepne

Samoprzylepne znaki nie wymagają smarowania klejem, po rozpakowaniu można bez dodatkowego przygotowania nakleić je na powierzchnię skrzynki, drzwi lub tablicy. pobierz instrukcjęZobacz film ukazujący sposób montażu znaków samoprzylepnych.

Montaż - snapfix

Snapfix

Montaż dystansowy do tabliczek, liter, cyfr. Cechuje go brak widocznych elementów montażowych na froncie montowanego elementu. Składa się on z dwóch części, pierwszą podczas produkcji zamówienia montujemy na tyle danego elementu. Drugą część stanowi mufka (tuleja) mocowana do ściany za pomocą odpowiedniego kołka montażowego. Kołków nie ma w zestawie, należy je dobrać do danej ściany, np. świdry do styropianu, lub kołki rozporowe do betonu.

Mufki na ścianie mocuje się przy pomocy załączonego do produktu szablonu, dzięki temu ich układ pasuje do elementów zamocowanych na produkcie. Łączy się je na tzw. klik, system pozwala na rozłączanie elementów.

Zapraszamy także do obejrzenia filmu od naszego klienta, pokazuje on proces montażu na swoim domu. pobierz instrukcję
Numerdomu © 2023