Podświetlany numer domu

Podświetlany numer domu
Podświetlany numer domu z nowoczesnym efektem aureoli.

Opracowaliśmy efektowną formę prezentacji liter i cyfr z podświetleniem led.

Efektowny, czytelny i trwały podświetlany numer domu, dostępny w kilku kolorach w tym ostatnio bardzo popularnym antracytowym RAL 7016. Podświetlenie w barwach ciepłej, neutralnej i zimnej, dzięki czemu można wkomponować go w już istniejącą stylistykę oświetlenia (zdj. 4), możesz zobaczyć także film na YT.

Numery te składają się z frontu, którym jest płyta alu, ta sama z której wykonujemy numery alu, następnie 20 mm litego pcv w którym ukrywamy elementy elektryczne i specjalne oświetlenie dające bardzo jednolitą poświatę. Przekrój widać na zdjęciu nr. 6.

Oświetlenie w przypadku naszych numerów jest pozbawione efektu "kulek świetlnych", wygląda równo i łagodnie.

Kolejną warstwą jest 5mm specjalnej płyty pleksi mlecznej, ma ona opodwiednie nasycenie i zwiększa rozproszenie światła. Dodatkowo daje efekt lini konturowej na dolnej części numeru co podkreśla kształt znaków i sprawia że są bardziej czytelne w nocy (zdj. 2-3). Odstęp od ściany, dzięki któremu światło tak ładnie rozlewa się za znakiem, uzyskujemy dzięki dystansowi snapfix (patrz opis sposobu montażu).

Nasze standardowe, podświetlane numery, są zasilane przez 12V, technicznie nie ma możliwości zasilenia ich bezpośrednio przez 230V. Instalacja musi zawierać zasilacz / konwerter zmieniający napięcie z 230V na 12V.

Jeśli nie ma takiej opcji, zapraszamy do zakupu numeru na podstawie montażowej w której my ukryjemy taki zasilacz a nawet opcjonalnie czujnik zmierzchu.

Produkt tak skonfigurowany nadaje się do podpięcia pod jeden kabel zasilający 230V, niezależnie od ilości znaków z jakiej się składa a wygląda jak na zdjęciu nr. 5.

Produkt ten jest wyjątkowy, dzięki temu że tworzymy go od podstaw, możemy zaoferować tak wiele:

  • Możliwość dopasowania numeru i treści do konkretnej potrzeby (zdj.1)
  • Możliwość przygotowania numeru i nazwy ulicy na podstawie montażowej do zasilania przez 230V z jednego kabla. (zdj. 1, 5, 12)
  • Dowolność czcionki,
  • Dajemy 12 miesięcy gwarancji i oferujemy tani serwis pogwarancyjny.

Dostępna jest jedna opcja montażu:

Dystansowy Snapfix - Każdy ze znaków zawiera na sobie komplet uchytów, które umieszcza się w tulejkach przykręconych za pomocą kołka montażowego do ściany.

Więcej o montażu przeczytasz w dziale "sposoby montażu". Udostępniamy tam także materiały zdjęciowe i wideo opisujące dokładniejsze

KUP TEN PRODUKT:

Podświetlany numer domu
Numerdomu © 2024