Numer domu 3d

Numer domu 3d
Najpopularniejsza forma numeru na dom w naszym sklepie.

Doskonale sprawdza się na wszelkich powierzchniach. Bardzo lekki i trwały materiał, dostępny w kilku podstawowych kolorach w tym ostatnio bardzo popularnym antracytowym RAL 7016.

Materiał dostępny jest w dwóch grubościach, 10 mm i 20 mm. Dzięki temu sam zadecydujesz jak bardzo przestrzenny będzie Twój numer domu. Pamiętaj, jednak że mała, ale gruba cyfra może stać się w pewnej perspektywie mało czytelna, sugerujemy by do cyfr 10 -15 cm zamawiać produkt o grubości 10 mm.

Udostępniamy wielkość znaków do 35 cm. Powodem jest fakt, że ciemne kolory numerów domu jak antracyt czy czarny w dużych rozmiarach, zamontowane na południowej ścianie mają tendencję do mocnego nagrzewania się i delikatnego wypaczania z czasem. Jeśli szukasz dużych, odpornych na nagrzewanie numerów na dom, proponujemy numery alu.

Dostępne są dwie opcje montażu:

a. Montaż na sprawdzony klej montażowy fix all dostępny w dziale "akcesoria", w tym przypadku dostarczamy samoprzylepny szablon wg. którego każde zamówienie powyżej jednego znaku ułożą Państwo w idealnym porządku.

b. Dystansowy Snapfix - Każdy ze znaków zawiera na sobie komplet uchytów, które umieszcza się w tulejkach przykręconych za pomocą kołka montażowego do ściany.

Więcej o montażu przeczytasz w dziale "sposoby montażu".


  • Doskonale sprawdza się do wielkości 35 cm, niezależnie od koloru.
  • Ładny przekrój, miłe dla oka krawędzie.
  • Wiele krojów pisma, możliwosć produkcji kształtów na zamówienie.
  • Niska cena.


KUP TEN PRODUKT:

numer domu 10 mm

numer domu 20 mm
Numerdomu © 2023