Cyfry i litery samoprzylepne

Cyfry i litery samoprzylepne
Samoprzylepne numery i litery do szybkiego montażu na skrzynce pocztowej lub drzwiach.

Dają możliwość dowolnej konfiguracji numeru domu, nazwy ulicy i każdej inne treści. Stosuje się je jako treść samoprzylepną na czyste i gładkie powierzchnie takie jak skrzynki pocztowe, szkło, tablice, blacha, karoseria. Folia, jaką stosujemy do produkcji tych znaków, jest to folia reklamowa niemieckiej firmy Oracal. Model folii do zastosowań długookresowych. Folie stosowane do naszych numerów domów są barwione w masie, dzięki temu nie bledną.

Niesamowicie łatwe w montażu, dzięki folii transferowej, na której umieszczamy całą treść (zdj. 6, 7, 8, 9).

Mamy całkowitą dowolność kształtów, treści i wielkości samoprzylepnych numerów i liter. Możemy produkować je masowo, więc jeśli zachodzi potrzeba wykonania produktu, na który nie pozwala nasz konfigurator zapraszamy do kontaktu

Dostępne opcje montażu:

samoprzylepne, umieszczone w zestawie na folii transferowej do łatwego przenoszenia treści w miejsce docelowe.

Więcej o montażu przeczytasz w dziale "sposoby montażu". Udostępniamy tam także materiały zdjęciowe i wideo opisujące dokładniejsze.

Główne cechy:

  • Odporność na warunki atmosferyczne, czyszczenie wodą i wodą z detergentami.
  • Do zastosowań jako numery na skrzynkę pocztową, cyfry na drzwi, litery i numery do naklejenia na blachę i inne gładkie płyty, możliwość klejenia na szyby.
  • Bardzo łatwe w montażu, wystarczy ściągnąć gotowy zamówiony wzór z podkładu, całość spaja folia transferowa dzięki której przeniesienie napisu lub cyfry na drzwi w całości będzie możliwe nawet dla osoby nie wprawionej. Po dobrym dociśnięciu za pomocą rakli z filcem lub linijki owiniętej w kawałek papierowego ręcznika zostaje tylko usunąć folię transferową a na powierzchni zostaną same litery.
  • Dostępna duża gama kolorystyczna gwarantujących dobranie odpowiedniego koloru do własnych potrzeb. Włączając w to kolory takie jak szczotkowany metal, szczotkowane złoto czy miedź.

Dowiedz się więcej o materiałach:

  • materiał używany do wykonania treści na tabliczkach z numerem domu, nazwą ulicy.

KUP TEN PRODUKT:

Cyfry i litery samoprzylepne
Numerdomu © 2024