Alu

Alu
Płyty alu (kompozytowe) to materiał z którego robimy:

  • Numery domów Alu
  • Wierzchnią warstwę numerów podświetlanych LED
  • Wszystkie tablice i tabliczki z numerem domu i nazwami ulic.

Wyjątkowy materiał, odporny na wszelkie czynniki atmosferyczne i temperaturowe.
W przekroju składa się z warstwy aluminium (zdj. 1 i 2), barwionego w procesie produkcji na jeden z 12 kolorów (zdj. 3). Kolory szczotkowane posiadają delikatną strukturę zarysowań, wyczuwalną w dotyku. Kolejną warstwą jest rdzeń z tworzywa, dzięki niemu możemy wykonywać estetyczne zaginane formy pudełkowe, kasetonowe. Obniża wagę dużych numerów domów i dzięki temu możliwy jest montaż na klej i dystanse snapfix. Całość zamyka druga barwiona warstwa aluminium.

Kolor jest całkowicie trwały a jakość materiału i jego odporność potwierdza certyfikat ISO a także inne certyfikaty. Dzięki aluminium numery nie korodują z czasem.

Dostępna kolorystyka

Dostępnych mamy 12 kolorów, większość z nich występuje także w wersjach mat/połysk. Najpopularniejszymi kolorami dla numerów domów są antracytowe RAL7016 i czarne.

Bliższe przedstawienie płyt.

Staramy się najdokładniej jak to możliwe przedstawić kolorystykę płyt specjalnych. Wykonaliśmy zdjęcia i filmy w świetle neutralnym. Podkładem pod materiał jest kolor szarego betonu, kolor całkowicie biały i kolor czarny. Dzięki tym opcją tła będą mogli Państwo najlepiej poznać realną kolorystykę tych materiałów.

Szczotkowane srebro (zdj. 4)


Szczotkowane złoto (zdj. 5)


Perłowa miedź (zdj. 6)


Złoty dąb (zdj. 7)


Ciemny dąb (zdj. 8)


Pozostałe kolory płyt (zdj. 9)

Numerdomu © 2024