Tablice z nazwami ulic i tabliczki z numerem domu

Tablice z nazwami ulic i tabliczki z numerem domu

Tabliczki z numerem domu lub tablice z nazwą ulicy, inaczej numer policyjny posesji.

Mogą mieć różne formy i ułożenie treści (zdj. 1-4).

Nasz produkt jest estetyczny, czytelny i bardzo trwały. Tablice i tabliczki wykonujemy w przygotowany na podstawie doświadczenia od 2007 roku sposób. Dobraliśmy materiały w taki sposób by żaden z nich nawet po kilku latach ekspozycji południowej nie zmienił znacząco swojego koloru, nie odkształcił się od słońca i nadal zachował czytelność i estetykę. Tabliczki z nazwami ulic i numerem domu wykonujemy z płyty elewacyjnej, zwanej kompozytową. Posiada ona szereg certyfikatów budowlanych gwarantujących jej parametry i odporność. Obrabiamy ją za pomocą maszyn sterowanych komputerowo, dzięki temu krawędzie są równe i gładkie (zdj. 7 i 10).

Kolor tła tablicy nadawany jest jeszcze w procesie produkcji płyty kompozytowej. Ma on spełniać w budownictwie wieloletnią funkcję okładziny elewacyjnej, więc idealnie nadaje się do ekspozycji zewnętrznej bez obaw o jakiekolwiek zmiany wyglądu.

Treść nanosimy z wyciętej komputerowo niemieckiej folii reklamowej o zastosowaniu długookresowym. Jest ona barwiona w masie, więc nie wypłowieje, jakość materiału gwarantuje wiele lat niezmienności w wyglądzie. Mamy całkowitą dowolność kształtów, treści i wielkości tablicy. Możemy produkować je masowo więc jeśli zachodzi potrzeba wykonania produktu na który nie pozwala nasz konfigurator zapraszamy do kontaktu.

Tablice Warstwowe z numerem domu i nazwą ulicy, miasta, osiedla.

Tablice te składają się z "tła" wykonanego na płycie kompozytowej alu, łączy się ją za pomocą systemu metalowych, eleganckich dystansów montażowych ze ścianą, a także z frontowym elementem, jakim jest płytka syntetycznego szkła ciętego laserem. 
Warstwa syntetycznego szkła zawiera na sobie wybraną formę treści, wykonanej z długookresowej folii reklamowej ciętej komputerowo.
Zaletą tych tabliczek jest piękny wygląd zależny od pory dnia i nasłonecznienia, ponieważ treść na froncie rzuca cień na podkład.
Tabliczki te są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, zmiany temperatury.
Wszystkie użyte materiały stosowane są do oznakowania zewnętrznego w reklamach.
Szczegóły na zdjęciach 13,14 i 15.

Dostępne opcje montażu:

a. Montaż na sprawdzony klej montażowy fix all dostępny w dziale "akcesoria", w tym przypadku dostarczamy samoprzylepny szablon wg. którego każde zamówienie powyżej jednego znaku ułożą Państwo w idealnym porządku.

b. Otwory montażowe, dzięki którym przykręcisz tabliczkę dowolnymi wkrętam, śrubami a nawet przybijesz gwoździami jeśli podłoże na to pozwala.

c. Dystansowy Snapfix - Każdy ze znaków zawiera na sobie komplet uchytów, które umieszcza się w tulejkach przykręconych za pomocą kołka montażowego do ściany.

d. Eleganckie dystanse metalowe, tabliczka w tej formie nabiera jeszcze więcej elegancji. System ten jest stosowany opcjonalnie dla większości tablic, natomiast w tablicach warstwowych jest jedynym stosowanym systemem i jest on załączany wraz z produktem.

Główne cechy:

Więcej o montażu przeczytasz w dziale "sposoby montażu". Udostępniamy tam także materiały zdjęciowe i wideo opisujące dokładniejsze.

  • Nasz produkt wykonany jest z płyty kompozytowej, jest bardzo sztywny i nie ulega deformacji pod wpływem temperatury. Dzieje się tak przy nieco tańszych tabliczkach z pcv.
  • Treść wycięta z folii barwionej w masie (cała jej grubość ma jednolity kolor), nie blednie z czasem nie odbarwia się jak w przypadku standardowego druku używanego przez większość sprzedawców.
  • Możliwość wyboru frontu w wersji metalowej np. szczotkowany metal (zdj. 5), szczotkowane złoto, miedź. Ale także nowoczesnych kolorów jak antracyt RAL 7016 (zdj. 12), czy matowy czarny a nawet imitacji drewna (zdj. 6)
  • Tabliczka warstwowa jako jedyna z naszych produktów, oprócz płyty kompozytowej ma przezroczysty front wykonany z pleksi. Odmiana szkła syntetycznego stosowana przez nas nie żółknie od promieniowania UV. Jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne. 

Dowiedz się więcej o materiałach:

  • materiał używany do wykonania treści na tabliczkach z numerem domu, nazwą ulicy
  • materiał z którego wykonujemy tło czyli samą tabliczkę

KUP TEN PRODUKT:

Tabliczka z numerem domu w ramce

Tabliczka z numerem i ulicą w ramce

Tabliczka z numerem i ulicą

Tablica z ulicą

Tablica z ulicą w ramce

Tablica z ulicą i miastem

Tabliczka warstwowa

Numerdomu © 2024